Obsah

Chropyňská strojírna

Typ: ostatní
V rámci volby povolání navštívili žáci 9. ročníku ve středu 7.11.2018 výrobní strojírenský závod Chropyňská strojírna a.s.. Nejprve byli předsedou představenstva a jedním z majitelů společnosti Ing. Františkem Kudelou formou zajímavé prezentace seznámeni s historií firmy, jejím vývojem a především současností. Poté nás zaměstnanec společnosti provedl výrobními prostory, kde se mohli žáci seznámit s výrobním programem firmy na vlastní oči, případně klást otázky. Po návratu do Kroměříže vedly naše kroky do Domu kultury Kroměříž. Tady se konala tradiční přehlídka středních škol. Na této se mohli žáci seznámit s bohatou nabídkou vzdělávání na středních školách jak Zlínského kraje, tak krajů sousedních. Součástí přehlídky byly i prezentace zaměstnavatelů.

Vytvořeno: 16. 11. 2018
Poslední aktualizace: 16. 11. 2018 17:57
Autor: