LVK školy

Ve dnech 15.-17.2. proběhne pro přihlášené žáky LVK. Všichni účastníci obdrželi informace k organizaci.

Ve dnech 15.-17.2. proběhne pro přihlášené žáky LVK. Všichni účastníci obdrželi informace k organizaci. Při odjezdu budou vybírány tyto podepsané dokumenty: BOZ žáků, čestné prohlášení o seřízení lyží, prohlášení o bezinfekčnosti (podpis rodiče 14.2.), lekařské potvrzení o zdravotní způsobilosti absolvovat kurz, potvrzení COVID(očkování, prodělání nemoci, PCR - ne starší 72 hodin).

Lyže, boty, helmu přineste v pondělí 14.2. k naložení do dodávky. Zbytek zavazadel naložíme v Nezamyslicích v den odjezdu.

Sraz na vlakovém nádraží v Nezamyslicích v úterý 15.2. v 6:05. Vlak odjíždí 6:20. Žáci musí mít nějaký doklad o věku (op, průkazka na autobus, apod.)

Vytvořeno: 2. 2. 2022
Poslední aktualizace: 2. 2. 2022 12:30