Procvičování čísel a barevpracovní list 1pracovní list 2

Termín splnění úterý 29. 9. děkuji.

Matematika, úkol č. 1, čtvrtek 24. 9., téma: slovní úlohy, vypracujte prosím na pondělí 28.9., děkuju, Síleš.

Slovní úlohy:

1. Marta koupila 7 rohlíků. Pavel koupil o 9 rohlíků více. Kolik rohlíků koupili dohromady?

2. Karel dostal od dědečka 45 barevných kuliček. Rozdělil si je do pěti  stejných hromádek. Kolik kuliček měl v každé hromádce?

3. Do třídy chodí 8 chlapců a děvčat o 3 méně než chlapců. Kolik dětí chodí do třídy?

Anglický jazyk čtvrtek 24. 9.

Opakování čísel - podle pracovního listu 2 z úterý 22. 9. - poslouchej, ukazuj čísla, opakuj - poslech

Do sešitu English napiš, jaké číslo je další podle poslechu - poslech

Vypracuj pracovní list pracovní list

Sešit English a pracovní list prosím vyfotit a poslat do pátku 25. 9. Děkuji.

Prvouka 22.9.

Abychom neměli velký skluz, tak i z prvouky si uděláme pár úkolů. Vypracujte si v pracovním sešitě strany 8 a 9. Dále na str. 10 cvičení 10 a na str. 11 cv. 11 a 12. Do školního sešitu si nakreslete směrovou růžici z učebnice na str. 11. Posílat splněné úkoly nemusíte, zkontrolujeme si to po návratu do školy. Děkuji a ať se daří!! Smažinková

Anglický jazyk úterý 22. 9.

Do sešitu AJ Vocabulary (slovníček) napsat: zero - O, one - 1, two - 2, three - 3, four - 4, five - 5, six - 6, seven - 7, eight - 8, nine - 9, ten - 10 (žáci kteří nebyli v pátek 18. 9. ve škole, popř. kteří to nestihli napsat v hodině)

Vypracuj pracovní listypracovní list 1pracovní list 2

Pracovní listy a slovníček prosím vyfotit a poslat do čtvrtka 24. 9. na adresu martmlc@seznam.cz. Děkuji a přeji Vám všem hodně zdraví. Martina Mlčochová