Obsah

Příměstský řemeslný tábor

Typ: ostatní
prázdninová akce pro děti

 

Již tradičně je druhý prázdninový týden na naší škole zasvěcen táborovým aktivitám. Letošního řemeslného tábora se zúčastnilo 23 dětí. Děti si v průběhu celého týdne vyzkoušely pletení košíků, pečení slaného pečiva a perníčků. Uprostřed týdne jsme navštívili SVČ Šipka v Kroměříži, kde jsme vyslechli zajímavou besedu o včelařství. Také jsme zavítali do Podzámecké zahrady, kde táborníci ve svých skupinkách plnili zadaný kvíz. Samozřejmě nechyběla ani dětmi velmi oblíbená turistika, hry v přírodě a něco málo z přírodovědy. Koupání se tento rok neuskutečnilo kvůli nepříznivému počasí. Páteční deštivý den jsme si zpříjemnili hraním kuželek v místní Sokolovně.


Vytvořeno: 6. 8. 2019
Poslední aktualizace: 6. 8. 2019 10:13
Autor: