Výlet do Dinoparku

Výlet 1. třídy

Prvňáčci vyrazili na výlet

Den dětí ostavili žáci první třídy výpravou do vyškovského DinoParku. Vláčkem se přesunuli do dávných druhohor. Hned se z nich stali paleontologové a pustili do objevování kostry prehistorického tvora v písečných hlubinách. Pak už rychle spěchali do 4D kina, po kterém následovala dobrodružná expedice za dinosaury. Nemohla chybět svačinka. V kurzu byly hlavně hranolky a zmrzlina. A stánek se suvenýry vzaly děti útokem. Nastal čas přesunout se do Zoo. Největším zážitkem byl selský dvoreček, kde si děti zvířátka nejen pohladily, ale mohly je i krmit. Potom se s chutí chopily koleček, košťat a lopat a pustily do poklízení. Podle reakcí dětí očekávám brzkou delegaci žáčků do ředitelny s prosbou o vybudování podobného selského dvora u naší školy. Nakonec ještě trochu zábavy na dětském hřišti a pak jsme se unavení, ale spokojení vydali na cestu domů. Některé děti chtěly vyrazit druhý den znovu. Třeba jim toto přání vyplní o některém víkendu rodiče.

Vytvořeno: 2. 6. 2022
Poslední aktualizace: 2. 6. 2022 11:36